U velké ryby.

Ke vstupu do restaurace Labužník v centru Špindlerova Mlýna láká osvětlené akvárium. Plavou v něm tři černé ryby o velikosti slušného vánočního kapra. Ta největší ryba však minulou sobotu chyběla - stolek za barem byl prázdný. Den po své dopravní nehodě Roman Janoušek do Špindlerova Mlýna nepřijel. Na jeho oblíbeném stole u Labužníka stála cedulka RESERVE, kterou personál nikdy nesundává. Ani když je podnik plný. Janouškův stůl je totiž jenom pro Janouška. Ale jinak je třeba říct, že své útočiště si Romeš ve Špindlu vybral skvěle. Nejenže u Labužníka nabízejí na české poměry chutná italská jídla, ale vaří také za rozumné ceny. Bývalý číšník se vyzná. Velice kvalitní!

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.