Tři celuloidové kopie filmu Kluk na kole belgických režisérů Dardennů se zítra vydávají do boje o zájem českých diváků. Do kin tak přichází další z hitů loňské soutěže festivalu v Cannes.

Ihned po tamní premiéře recenzenti před režií bratří Jeana-Pierra a Luca Dardennů poklekli. Od dalšího nejvyššího vavřínu Dardennovy tehdy "zachránila" šalamounská Velká cena poroty. Tři Zlaté palmy během třinácti let by byly asi trochu moc. Dardennové totiž omámili canneskou porotu již Rosettou v roce 1999 a o šest let později filmem Dítě - paradoxně jejich nejslabším.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.