Agatha Christie Mallowanová

Pověz mi, jak žijete
(přeložil Dušan Zbavitel)

Knižní klub 2012, 224 stran

Královna detektivek na cestách

I tentokrát jde o vyprávění napínavé, plné dobrodružných zvratů. Přesto autorka detektivních příběhů nenabízí kriminální zápletku ani bezchybnou práci svérázného pátrače. V biografické "nesoustavné kronice" vede čtenáře na Blízký východ, kde se ve třicátých letech se svým druhým manželem, Maxem Mallowanem, účastnila archeologických expedic. Také ve svém cestovatelském zápisníku se Agatha Christie projevuje jako spisovatelka jemné ironie a bystré pozorovatelské vnímavosti. Její líčení je vtipné a styl bravurní. Navíc je v textu patrná i nesmírná citlivost vůči společenským zvyklostem a kulturním rozdílům.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.