Mazánku, kamaráde! Dvojčata z magistrátu zažívají krušný týden. Ale kdo by jim to nepřál, že? Za ta léta arogantního lhaní a žonglování s obecním majetkem si Pavel Bém s Romanem Janouškem zaslouží alespoň tu ostudu. Snad bude odposlechů víc, aby si Čtvrtníček s Lábusem vystřihli ještě minimálně jedno kultovní představení, třeba s názvem Mazánku, kamaráde! Důležitější však je, aby se majetkem nashromážděným těmito dvěma milovníky luxusního životního stylu, hrazeného důvěrou v demokratický systém, konečně začaly zabývat orgány činné v trestním řízení. A zjistily například, co je pravdy na tom, že někdejší primátor Bém disponuje soukromým tryskáčem. Nesoulad mezi Bémovým životním stylem a jeho oficiálními příjmy je do očí bijící. A nejde jen o jeho sbírku hodinek či zálibu v extrémní turistice.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.