ČESKOSLOVENSKO V BUBLINÁCH

Kdysi jediný dějepisný komiks pro české děti, který od roku 1971 vycházel v Mateřídoušce a později se dočkal knižní edice, se nyní konečně přehoupl přes rok 1918. Nad vzhledem tohoto pokračování asi dnešní příznivci kresleného čtiva vyprsknou smíchy, ale omlouvá je mládí - vždyť retro svazek vypráví o zaniklém státě uprostřed Evropy. Autoři postupují od Masarykova života v pravdě až k barikádám roku 1945 a podlostem komunistů řízených Moskvou. Za odhalením mýtů o mladé ČSR musí zvídavější školáci nejspíš jinam, nicméně zjistí, že vlastenectví nebývalo prázdný pojem. A že slovenské repliky v bublinách se už neobejdou bez slovníčku. šek

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.