Situace ještě není tragická, aby předsedu vlády a guvernéra centrální banky přešla chuť žertovat. Premiér Nečas si na včerejším Žofínském fóru zavtipkoval na adresu ministra financí Miroslava Kalouska, když hovořil o rušení zbytečných úřadů. Jedním z úřadů určených na odstřel je totiž Vojenský vlečkový úřad, který má na starosti 20 vojenských vleček, 48 železničních cisternových vozů, 23 zakrytých vozů a 10 hnacích drážních vozidel. "Nemusím snad zdůrazňovat, kdo byl náměstkem ministra obrany, pod nímž tento úřad v 90. letech vznikl," řekl Nečas s úsměvem, jako by se už těšil na Kalouskovu odpověď.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.