Mluví čtyřmi jazyky. Německy, anglicky, slovensky a česky. V Německu se narodil, anglicky se učil jako většina z nás a slovenštinu s češtinou ovládá díky svým rozmanitým pracovním zkušenostem na Slovensku a nyní i v Česku.

"V Německu jsem pracoval 17 let, pak 5 let v Praze, 10 let na Slovensku a nyní zase 3 roky v Praze. Je to pestré. Ale stěhování ani mně, ani mé rodině nevadí. Asi máme cikánskou krev," vypráví Gernot Daumann s úsměvem o své pestré pracovní kariéře. V každé zemi zůstal u bank. Ať už v rakouské Volksbank, slovenské Dexii či české LBBW. Na chvíli se na Slovensku věnoval také managementu rizik a pravidlům kapitálové přiměřenosti Basel II.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.