Ve skupině PPF má Alexander Labak na starosti nejcennější podnik, který se investičnímu impériu nejbohatšího Čecha Petra Kellnera zatím podařilo vybudovat. Nejde přitom jen o stabilní zisky, které splátková společnost Home Credit v posledních letech vykazuje. "Když cestujete po světě, nevidíte moc českých značek či společností, které se pohybují na mezinárodní půdě. Řekl bych, že Home Credit je jedním z malých šperků, které před lety vznikly na zelené louce, ale dnes mají mezinárodní význam. Na to jsem hrdý," říká 49letý Rakušan Labak, který pracuje pro Home Credit od roku 2006 a o rok později se ujal řízení představenstva společnosti, pod niž spadají pobočky v České republice, na Slovensku, v Rusku, v Kazachstánu a v Bělorusku.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.