Peněžní ústav GE Money Bank chce výrazně posílit na trhu a tento týden spustil agresivní kampaň. Na všech svých pobočkách začala banka stávajícím i novým klientům nabízet účet zdarma, když přivedou do 30 dnů minimálně dva nové klienty. Za účet, který zahrnuje všechny běžné služby, pak nebudou všichni tři zákazníci platit. Žádná významná kamenná banka v Česku takový účet v současnosti v nabídce nemá.

Účet zdarma zahrnuje všechny příchozí i odchozí bezhotovostní platby, ale například také výběry a vklady hotovosti a platební příkazy na pobočce, neomezený počet výběrů z bankomatů GE, vedení debetní karty a také papírový měsíční výpis z účtu. "Když nám klienti pomůžou růst, ušetříme náklady na získání nových zákazníků a za to se vzdáme příjmu z poplatků. Po analýzách víme, že se takový obchodní model vyplatí," říká člen představenstva GE Money Christoph Glaser.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.