Do pozice generálního ředitele jste byl jmenován v srpnu roku 2010, pro Microsoft přitom pracujete již od roku 1999. To je opravdu dlouhá doba... Do funkce jste tak dozajista nastupoval s konkrétními představami. Které z vašich cílů jste již zvládl naplnit a které se vám naopak realizovat zatím nepodařilo?

Cílů bylo mnoho, ale pokud bych to měl shrnout do několika vět, stanovil jsem si priority ve třech hlavních oblastech. Vytvořit z lokální pobočky Microsoftu místo, kde budou současní i potenciální klienti vždy na prvním místě hledat - a také naleznou - vhodná řešení pro své potřeby či záměry. Další priorita je spojena se snahou udržet si na trhu i v období velkých změn náš silný partnerský ekosystém, přes který probíhá 99 procent našich prodejů. V neposlední řadě pak posílit svůj manažerský tým a umožnit nejlepším zaměstnancům rozvoj i nad rámec naší pobočky. Mám-li to shrnout, musím říci, že se mi v rozumné míře daří naplňovat všechny. A jsem za to moc rád.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.