Na "první dobrou" dělá album Wrecking Ball dojem, že se americký písničkář Bruce Springsteen řečený Boss zcvoknul a zradikalizoval. Nejdřív označí bankéře za zloděje, tlusté kocoury, supy a rozhazovačné barony, pak na ně pošle dvojici násilných Takových normálních zabijáků a nakonec vykřikne: "Kdybych měl kolt / Ty bastardy z Bankéřského vrchu odkrágluju na potkání." Jenže tohle je folková deska, navíc v roce, kdy Ameriku čekají prezidentské volby a s blížícím se jarem ve vzduchu visí restart hnutí Occupy Wall Street. Zdatný prodavač s image středostavovského prosťáčka Springsteen si dobře spočítal, na čí struny brnkat.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.