Alexej Michailov se o politiku nikdy nezajímal. Po prosincových volbách do parlamentu ale na internetu četl jednu zprávu za druhou o tom, jak masivně se falšovaly jejich výsledky. Z frustrace z arogantního chování úřadů se proto mladý právník účastnil všech povolených protestních akcí v Moskvě.

"Tak vysokou účast a takové odhodlání lidí jsem nečekal. To mě přesvědčilo, že nastává doba něco s naším zkorumpovaným režimem udělat," vysvětluje, proč se k protestnímu hnutí, a to navzdory své nepolitičnosti, přidal.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.