Manifest generace ztracených flákačů

Scott Pilgrim je jeden z nejmasověji rozšířených amerických komiksů současnosti. Podivuhodná koláž čerpající náměty i formu prakticky odkudkoli (americká manga, filmy, počítačové hry, internet i jiné komiksy) se stala manifestem celé jedné americké generace ztracených flákačů. Scottovi je 24 let a je naprosto neschopný vést to, čemu se přezdívá spořádaný život. Nemá práci ani peníze, ale zato má kapelu a nakonec i holku. Má to ale háček. Aby s ní mohl zůstat, musí porazit jejích sedm ďábelských bývalých partnerů. Série má šest dílů a ten poslední právě vyšel česky. Jedni jásají, že už je to tu, druzí jásají, že je od Pilgrima konečně pokoj.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.