Zhruba uprostřed duchařského thrilleru Žena v černém, jenž právě vstoupil do českých kin, bloumá hlavní postava, právník Kipps v mlhách blat halících břečťanem porostlou usedlost, kam přijel řešit pozůstalost. Scéna poutá pozornost. Nikoliv ale siluetou ducha za oknem, ale tím, že na blata zabloudil Harry Potter.

Právník trýzněný smrtí své ženy je první postpotterovskou rolí Daniela Radcliffa. Zdá se ale, že dvaadvacetiletého herce bude duch čaroděje z Bradavic strašit o poznání déle než Žena v černém. A Radcliffe v tom není sám. S koncem filmových ság jako Harry Potter a výhledově Stmívání se rozhoduje o dalším osudu skupiny herců, kteří jsou s nimi spojení, jako Robert Pattison či Emma Watsonová. S agenty za zády se každý z nich snaží odhadnout svoje šance, zvolit role, které jim pomohou uniknout slavným postavám a vytvořit novou hvězdnou identitu. Filmová historie ale ukazuje, že mají jen malou šanci uspět a stát se hvězdami.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.