NESNÁŠÍM HRU NA VOJÁKY, ALE ZABÍJÍM

Vyrovnávání se s nacismem v Německu je proces, který probíhá už přes šedesát let. Dodnes patří k nejsilnějším tématům osobní zpovědi, na nichž autoři zkoumají, proč se vždy tak milí otcové od rodin aktivně podíleli na zločinech Hitlerova režimu a měnili se ve vraždící zrůdy? Přední německý prozaik přináší osobitý pohled na rodinnou historii - vypráví o svém starším bratrovi, který sloužil u jednotek SS. To, že se z chlapce, který jako malý nesnášel hru na vojáky, stalo kolečko v nacistickém stroji na zabíjení, nelze donekonečna omlouvat systémem a "těmi druhými". A kdy se vypořádáme s komunismem my?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.