Pošta ruší některé své pobočky. Poštovní služby mají zajistit dojíždějící doručovatelé, náhradní výdejní místa a partneři České pošty. Jedním z nich má být i síť maloobchodů COOP.

"V obcích, kde fungují prodejny COOP a Česká pošta už nemá zájem tam působit, jednáme o možnosti převzít část služeb," uvedl Zdeněk Juračka, předseda Svazu českých a moravských spotřebních družstev, jež vystupují pod jménem COOP. Již loni v prosinci mohli obyvatelé Nové Paky a Jindřichova Hradce platit složenky a faktury a ukládat peníze na účet v prodejnách této obchodní sítě. V průběhu letošního roku by se měly tyto služby rozšířit i do dalších obchodů.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.