Od této chvíle se podává vodka. Kreml na moskevské výstavě ProdExpo 2012 představil vlastní nápoj, jmenuje se Kremlin Award a na jeho vzniku se podíleli výrobci z Evropy i celého světa.

Nová exkluzivní vodka se bude podávat na všech setkáních, na nichž bude přítomen ruský prezident. Jak k tomu podotkl mluvčí prezidentské kanceláře Viktor Chrekov, je vyrobena z toho nejlepšího etanolu a obilných zrn.

Vladimir Putin, hlavní favorit březnových voleb hlavy státu, se na pořádaných akcích ale nejčastěji ukazuje se sklenkou šampaňského.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.