Před 88 lety byl v Praze založen vůbec první klub motocyklové značky Harley-Davidson na světě. A tradice  legendárních strojů s vysokými řidítky v české metropoli pokračuje: v pátek zástupci amerických strojů představili dva nové modely pro letošní rok.

Těšit se na ně prý mají zástupci jak nové, tak i starší generace. Modely 2012 se totiž podle konstruktérů vracejí ke vzhledu ze staré školy a přitom jsou designovány podle nové filozofie. Výrobce hodlá zbořit mýty o tom, že tyto motocykly jsou výhradně záležitostí motorkářských klubů a gangů a vlastní je jen potetovaní chlapíci s dlouhými vlasy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.