Poslední dva členové Beatles jako by se domluvili - své nové desky vydali skoro zároveň hned na začátku roku. U Ringa to nepřekvapí.

Rád vydává alba v mrtvé sezoně po Novém roce, kdy nic nevychází, a s bodrým humorem k tomu dodává, že je to proto, aby si jich alespoň někdo všiml.

Paul McCartney, druhý z legendárních Beatles, nabral směr do předelvisovské doby, kdy popu vládla geniální generace skladatelů Irvinga Berlina, Franka Loesnera, Harolda Arlena, Johnnyho Mercera a dalších současníků nebo následníků George Gershwina. Deskou klasických standardů Kisses On The Bottom si tak připomněl své blížící se sedmdesátiny.

Není jediný, kdo se na stará kolena vrhl na písně, které přisuzujeme spíš Franku Sinatrovi než rock'n'rollové generaci. Rod Stewart a nedávno i Eric Clapton se také pokusili americkým písním z třicátých až padesátých let vtisknout aktuálnější tvář. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.