Hodnotit katedry sociologie je vždy ošidné. Zatímco například při hodnocení lékařských fakult se můžete spolehnout na to, že většina jejich absolventů se tak či onak bude věnovat medicíně, u sociologů máte problém.

Někteří se budou živit navrhováním dotazníků, jiní budou radit politikům, další skončí v marketingových agenturách a část za katedrami středních a vysokých škol. Jedni budou pro svou budoucí práci potřebovat detailní znalost statistické analýzy, druzí budou spoléhat na schopnost pochopit fungování městských subkultur. Profesor, který stojí před posluchárnou plnou budoucích sociologů, se tak podobá kuchaři, který musí navařit pro jedlíky masa a vegetariány zároveň. Jak potom poznat dobrého kuchaře?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.