Pro velkou část Čechů je výměna "blahobytného" Švédska za Českou republiku těžko pochopitelná. Někdy je ale změna potřeba. V tomto případě poměrně radikální. Johan StAhl vyměnil svět médií, ve kterém působil přes patnáct let na různých pozicích, za svět žen a kosmetiky. V prosinci minulého roku se stal ředitelem Oriflame v České republice. A z rodného Malmö se přestěhoval do Prahy. Změny ale zatím nelituje.

"Není to takový rozdíl, jak si lidé myslí. Počasí je podobné i povaha lidí je podobná. Švédové jsou spíš opatrní, nenápadní, raději si věci napřed dobře rozmyslí, než něco řeknou. Češi jednají podle mě stejně. Jsou víc introvertní, nemluví, když k tématu nemají co říci, ačkoli jsou ambiciózní a schopní. Neskáčou do něčeho jen tak po hlavě. Raději vědí, co od které situace očekávat. Také jsou hodně starostliví a pečující, hlavně co se rodinného života týká. Jejich jednání je mi bližší než třeba Němců nebo Američanů, kteří hodně mluví, upoutávají na sebe pozornost a působí velmi sebevědomě," popisuje prvotní postřehy.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.