„Od vedení LET jsme dostali požadavek na změnu termínu, protože v našem původním se hraje jeden z majorů, British Open,“ vysvětlil Robert Klotz z promotérské společnosti Goram. Loni se hrálo Prague Masters v září, ale změna termínu turnaji neuškodí. 

„Spíš naopak. V červnu jsou golfisté po golfu ještě hladoví. Navíc Prague Open je poslední ze série čtyř turnajů a poté následuje čtyřtýdenní pauza před Evian Masters. Všechny hráčky tak budou chtít hrát,“ dodal Klotz. Vadit by neměla ani kolize s fotbalovým EURO. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.