Skupina dětí různého věku soustředěně sype na velkou černou čtvrtku mouku a vytváří tak fantaskní obrázky zasněžených krajin. Od zapnutého ventilátoru se prostorem vznášejí dlouhé igelitové třásně. Iluze metelice je téměř dokonalá.

Těžko uvěřit, že jsme se ocitli v prostorách kláštera svatého Jiří na Pražském hradě. Při sobotním odpoledni ho totiž ovládli nejen obdivovatelé umění 19. století, ale i rodiny s dětmi, které sem zavítaly v rámci sobotního výtvarného ateliéru. Jeho téma je nasnadě: Zima jako obrázek inspirovaný romantickými krajinami Adolfa Chwaly.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.