V posledních čtyřech letech odcházely ze zakázek pražského podniku miliony korun firmám registrovaným v Karibiku. Politici, kteří měli kontrolovat chod městské společnosti a dohlížet na vyrovnané hospodaření, nedělali nic.

Dnes tvrdí, že pokud se něco takového dělo, pak je za to zodpovědné vedení společnosti. Říkají to přitom lidé, se kterými měl exředitel Martin Dvořák léta velmi dobré vztahy. "Nikdo nesignalizoval, že by v dopravním podniku docházelo k takovým problémům. Na zakázky dohlížel především management a představenstvo," dává od Dvořáka ruce pryč sociální demokrat Karel Březina, který byl po celou Dvořákovu éru členem dozorčí rady.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.