Až budete plánovat, jak strávit víkend, zkuste se podívat na mapu uvnitř článku. V ní je jasně zobrazeno, kolik sněhu je na českých horách a vrchovinách a kolik kde jezdí vleků.

A nejde jen o sjezdaře a snowboardisty. Majitelé skiareálů hlásí, že stihnou protáhnout a připravit i běžecké stopy. V Krkonoších a Jeseníkách však nadále platí 3. stupeň lavinového nebezpečí.

Pokud vybíráte pobyt na horách víc podle počasí než dostupných vleků, vyražte už v pátek. Meteorologové hlásí, že právě den před víkendem bude na horách víc svítit sluníčko, ale také mrznout.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.