Pravidla odívání či jednání jsou běžné normy, se kterými je možné se setkat ve velké části firem. Ale zákaz vousů? S tím více než 50 let bojovali zaměstnanci zábavních parků Walta Disneye. Nyní zvítězili.

Od 3. února mohou i oni nosit plnovous či bradku. V pravidlech však nadále zůstává, že vousy musí být vždy "čisté a vhodně upravené, ne delší než čtvrt palce, tedy zhruba centimetr. Musí celkově dotvářet uhlazený a profesionální vzhled." Zaměstnanci se ale musí zařídit tak, aby nechodili do práce se strništěm. Jedinou výjimku mají herci, kteří v zábavních parcích představují třeba kapitána Jacka Sparrowa z Pirátů z Karibiku nebo kapitána Hooka.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.