Nacuo Kirino

Out
(Přeložila Anna Křivánková)
Knižní klub 2011, 496 stran


Jak zapomenout na Murakamiho

Japonský thriller se sice rozjíždí pomalu, ale nakonec nabere tempo tak závratné, že mu američtí spisovatelé instantních akčních příběhů musí závidět. Manželem odvržená Jajoi Jamamoto se rozhodne vyřešit problémy se svým "milovaným chotěm" jednou provždy. Požádá o pomoc spolupracovnici z továrny na krabicové obědy a zanedlouho se k nim připojí i další dvě kolegyně. Úspěšná vražda je jedna věc, jak se však zbavit těla a podezřívavého detektiva? Příběh o "odvrácené straně" moderního Japonska je nejslavnějším, nejoceňovanějším a nejpřekládanějším románem Nacuo Kirino, vůdčí osobnosti současné žánrové literatury.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.