Počet prodaných nových bytů loni podle dostupných statistik meziročně vzrostl jen v Praze o 39 procent. Za úspěšný považuje rok 2011 z hlediska prodejů bytů i developer Sekyra Group, který prodal v Česku a na Slovensku zhruba 200 bytů, asi o třetinu více než v roce 2010. Říká to Leoš Anderle, partner a ředitel developmentu v Sekyra Group. O firmě bylo v posledních letech slyšet zejména v souvislosti s prodejem pozemků a komerčních projektů. V uplynulém roce se věnovala i doprodeji bytů ve svých dokončených projektech BelariePark a Rezidence Korunní. A povzbuzen prodejním úspěchem, developer na sklonku loňského roku zařadil do nabídky pražského trhu dva nové projekty - Zahrady Opatov (200 bytů) a 60 nízkoenergetických bytů v Dolních Počernicích.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.