Návštěvníci, kteří by se chtěli pokochat světově proslulými malbami Gustava Klimta, by měli v rakouské metropoli zamířit nejdříve do galerie Belvedere. V té poběží ještě do 4. března výstava s názvem Gustav Klimt / Joseph Hoffmann, zaměřená na souvislost mezi díly obou umělců - výtvarníka a architekta.

Galerie Albertina, která je pro svůj repertoár stále častější destinací i pro návštěvníky ze zahraničí, otevře 14. března 2012 ojedinělou výstavu sbírky Klimtových kreseb. Ne příliš známá tvorba secesního tvůrce zahrnuje zejména jemné a smyslné portréty žen.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.