Jednou zaplatíte za měsíční přehled 3666 korun, podruhé třeba i 16 tisíc korun. Jednou jde o daňové pardony Bohuslava Sobotky (ČSSD), podruhé o odpustky, které schválil stávající ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09).

Sazebník, podle něhož počítají úředníci ministerstva financí poplatky za vyhledání informací, podle všeho pracuje s jakousi Kalouskovou přirážkou.

Totiž: když HN poprvé od ministerstva žádaly informace o odpustcích podepsaných Bohuslavem Sobotkou, stálo to redakci 33 tisíc korun. Co měsíc, to něco málo přes tři tisíce korun. Když nyní chtěla redakce pouze přehled za poslední tři měsíce ministerské éry Miroslava Kalouska, dostala fakturu na 48 tisíc korun, tedy za každý měsíc 16 tisíc korun.

Zatím jste si přečetli 50 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.