Vzkaz ze severu: JEDEN PRSTEN VLÁDNE VŠEM

Trojice ság z islandského pradávna, zahrnutá do dalšího svazku úspěšné edice v soutěžích o nejkrásnější české knihy, čerpá z mytologie časů, kdy středověkou Evropu děsili severští nájezdníci. Islandští bardové si však přetvořili látky tehdejších rytířských eposů do fikce překypující jak vraždami v kruhu rodinném, proti nimž jsou poměry na Oidipově dvoře úsměvným večerníčkem, tak rozverným sexem jako z pořadů vysílaných po půlnoci. Mezi peripetiemi osudů SigurÄ‘a a Brynhildy, které opěvovaly Wagnerovy opery, probleskne i zlořečený prsten skřeta Andvariho, jenž podněcuje chamtivost a v Glumových rukou tolik nadchl profesora Tolkiena.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.