Výsledky ankety Osobnost roku přinesly důležitá zjištění pro ty z nás, kteří by příští rok v žebříčku rádi viděli i své jméno. Takže: co je třeba podniknout, chcete-li se stát v ČR osobností?

1. Proslavte se v zahraničí.

Tato strategie se při pohledu na čelo žebříčku jeví jako nejúspěšnější: tenistka Petra Kvitová udělala díru do světa v Londýně, chirurg Bohdan Pomahač v Bostonu. Jména Kvitová a Pomahač byla přitom české veřejnosti ještě před rokem relativně málo známá. Mimo ně - a Jaromíra Jágra - však všichni ostatní z první dvacítky těží především z domácí slávy, která se v lepším případě donesla i za hranice.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.