Svou hru Zahradní slavnost viděl Václav Havel naposledy 4. listopadu na nově otevřené scéně Divadla na tahu v pražské Soukenické ulici. "A dobře se bavil," říká Andrej Krob, režisér Divadla na tahu, které proslulo inscenováním Havlových dramatických textů. Zítra večer Zahradní slavnost uvidí také stovky diváků v pražské Lucerně. V budově, kterou pro páteční večer poskytla Dagmar Havlová, manželka dramatikova bratra Ivana Havla, se od 17:30 hodin uskuteční narychlo uspořádaný multikulturní festival, jež zakončí třídenní státní smutek vyhlášený na památku někdejšího českého prezidenta.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.