Ronnie Ambrosinová a její manžel byli právě na dovolené v arizonském městě Surprise, když se dozvěděli o zatčení Bernarda Madoffa. Oba totiž odešli do předčasného důchodu díky úspěšným investicím v Madoffově fondu. O to víc byli 11. prosince 2008 zprávou zaskočeni.

"Nedovedla jsem si představit, že by provedl něco horšího než dopravní přestupek. A pak jsem uslyšela o Ponziho schématu." V tu chvíli Ambrosinovým došlo, že 1,7 milionu dolarů, které považovali za uspořené, právě zmizelo. Muž, kterému věřili a svěřili mu své úspory, je o ně připravil.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.