Absolventi středních a vysokých škol mají v Česku velké problémy se získáním zaměstnání. Potvrzují to i úřady práce. Jednu z hlavních překážek obvykle představuje malá nebo vůbec žádná praxe.

Právě na odstranění této bariéry se zaměřil projekt Praxe je začátek, na jehož se od února 2009 do letošního listopadu podílel středočeský úřad práce spolu s pracovními agenturami.

Jeho prostřednictvím dostali vybraní zájemci možnost absolvovat roční placené stáže u zaměstnavatelů. Na financování se z 85 procent podílely evropské fondy, zbytek peněz šel ze státního rozpočtu.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.