Vaše společnost je známá databázovým produktem Caché nebo aplikační platformou Ensemble...

Caché je vlajková loď InterSystems - plně objektově orientovaná databáze, poskytující vývojářům, kteří vytvářejí vysoce výkonné aplikace pro zpracování transakcí, veškeré výhody objektové technologie. Caché je také základem Ensemblu, platformy pro rychlou integraci a vývoj, a HealthShare, platformy pro vývoj regionálních a celostátních zdravotnických informačních systémů. Vstupuje tak téměř do všech projektů, které aplikační partneři InterSystems realizují.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • "Na plnohodnotnou integraci, jak ji známe například ze Švédska, není české zdravotnictví ještě připraveno," říká Peter W. Mengel, marketingový ředitel pro střední a východní Evropu společnosti InterSystems.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.