O často kritizované hudbě na Radiožurnálu se včera přeli odborníci na hudbu se zástupci rozhlasu. Že diskuse bude napjatá, předznamenala slova moderátora Pavla Klusáka: "Když zvednu desku Karla Gotta, znamená to, že máte přestat mluvit," oznámil lidem, kteří se sešli v legendárním Studiu A na pozvání Rady Českého rozhlasu. Kritice čelila především praxe selektoru neboli databáze veškeré hudby, kterou je možné na Radiožurnálu slyšet. Nyní je v něm asi 800 písní, jež jsou podle vlastních testů rozhlasu nejoblíbenější mezi jeho cílovým publikem.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.