5. listopadu 2011

Turecké lázně patří k Turecku stejně jako jeho kuchyně. Můžete projít městem a neochutnat žádnou lákavou pochutinu. Můžete také projít městem a vynechat hamám. Lidé, kteří ve městě žijí, většinou jedí doma, do restaurace zajdou spíše s přáteli, a v jídelnách tak spolu potkáte častěji kamarády a kolegy než rodiny.

Rodina zajde do restaurace, když je na cestě v jiném městě, nebo při zvláštní příležitosti. Restaurace tak nejsou jen místem zahnání hladu, ale také společenským prostorem a vizitkou pro návštěvníky. Podobně je to s hamámy.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.