Posluchárna pražské Vysoké školy ekonomické je zaplněna do posledního místa a organizátor semináře David Rektorys rozesílá mezi přítomné čtyři prázdné archy. Kdo chce, může připsat svůj e-mail. Bude pak dostávat pravidelně čerstvou dávku informací od muže, kvůli němuž sem všichni přišli.

Nábor miliardáře Andreje Babiše může začít.

"Říkám nahlas jen to, co si myslí všichni," řekne na začátek a spustí hodinový monolog. Je to přednáška plná protikladů: několikrát se omluví, že není dobrým řečníkem, aby přesvědčil, že jím je. Občas zavtipkuje na vlastní účet, občas použije ostřejší slovo, sem tam prohodí bonmot průmyslníka Tomáše Bati.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.