Všechno se rozkládá, všechno je děsivé

Po první porci Edgara Allana Poea v podobě disku s povídkami Vraždy v ulici Morgue a Vrah jsi ty nyní přichází druhá audiokniha. A Poeovy texty zde vyznívají o to naléhavěji, že je čte Vladimír Dlouhý - herec nejen skvělý, ale také už bohužel zesnulý. Vedle vnímání příběhů tak posluchač musí i přemýšlet, jestli Vladimír Dlouhý dostal dostatek příležitostí svůj talent ukázat... První povídka je proslulý Pád domu Usherů, kde atmosféra rodinného sídla předjímá či potvrzuje děsivou předtuchu a atmosféru zániku. Druhá povídka Berenice si s tou první v ničem nezadá - doma je ticho jak na hřbitově, zato na hřbitově je povážlivě živo...

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.