Popis jednoho zápasu

Martin Kafka vystoupal ve své profesi na úplný vrchol, a přesto ho v Česku dnes zná sotva pár tisíc lidí. Vybral si totiž ragby, které - zatím - nepřitahuje na stadiony a k televizním přenosům statisíce Čechů.

Kdyby se narodil v jiné zemi, třeba v Anglii nebo ve Francii, byl by pravděpodobně velkou hvězdou. A to nejen kvůli svým sportovním kvalitám, ale také kvůli rodinnému příběhu, který s sebou třiatřicetiletý muž s tradiční vizáží ragbisty s nekonečně širokými rameny a pochroumaným nosem už ve čtvrté generaci nese. Jednoho z jeho příbuzných totiž znají možná stovky milionů lidí po celém světě a nepřeháníme, když ho označíme za nejslavnějšího Pražana všech dob. Jmenoval se Franz Kafka a po osudech jeho příbuzných po Praze pátrají novináři celého světa, jimž ovšem nakonec většinou nezbude než si koupit zdánlivě jedinou věc, která Kafku s Prahou ještě spojuje: tričko s jeho podobiznou.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.