Po více než desetiletém dohadování to vypadalo, že se Češi nějaké reformy penzijního systému skutečně dočkají. A teď naděje pomalu hasne. I klíčoví politici vládní koalice začínají od penzijní reformy ustupovat a nahlas uvažují o odkladu přinejmenším o rok.

"Samozřejmě diskutujeme o tom, kdy je optimální účinnost občanského zákoníku, jednotného inkasního místa či důchodové reformy. Úzce to navazuje na současnou ekonomickou situaci jak v České republice, tak ještě více v Evropě," řekl HN ministr práce a sociálních věcí Jaromír Drábek (TOP 09). A tento názor je v koalici čím dál tím silnější, což lze připsat na vrub zhoršující se hospodářské situaci.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.