"Při podrobném sledování videa z pražského zápasu s Barcelonou se potvrdilo mé podezření, že Lionel Messi není lidská bytost," vysvětluje. Podle Vrby je na detailních záběrech možné spatřit tenké lanko spojující míč s Messiho kopačkou.

"Podle pohybů je navíc evidentní, že minimálně kolenní klouby má tento ,muž' gumové. Malý výstupek v týle zase ukazuje na zabudovaný radar nebo džípíesku," rozčiluje se kouč.

Definitivně jej ale prý v přesvědčení, že hvězda Barcelony je robot, utvrdil při výměně dresů miniaturní nápis Made in China na Messiho rameni.

 

Související
Newsletter

Týden v komentářích HN

Máte zájem o informace v širších souvislostech?

Zadejte Vaši e-mailovou adresu a každý pátek dopoledne od nás dostanete výběr komentářů, které se během týdne objevily na stránkách Hospodářských novin. Těšit se můžete na komentáře Petra Honzejka, předního ekonoma Tomáše Sedláčka, kardiologa Josefa Veselky a dalších. Výběr pro vás připravuje šéfeditor iHNed.cz Jan Kubita.

Přihlášením se k odběru newsletteru souhlasíte se zpracováním osobních údajů a zasíláním obchodních sdělení, více informací ZDE. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit.

Přihlásit se k odběru