Mozkovou příhodu prodělal podle agentury ANSA italský fotbalový útočník Antonio Cassano z AC Milán. Po sobotním ligovém zápase na hřišti AS Řím měl devětadvacetiletý hráč problémy s řečí, viděním i hybností a byl hospitalizován. Vedení italského mistra spekulace médií o mrtvici nepotvrdilo a uvedlo, že čeká na výsledky dalších testů.

"Kolující zprávy s hypotetickou diagnózou nemohou být považovány za pravdivé, neboť nepocházejí z oficiálních lékařských zdrojů," uvedl klub v prohlášení, v němž rovněž konstatoval, že se hráčův stav zlepšuje.

Fotbalistův agent prohlásil, že s Cassanem dnes mluvil a italský reprezentant prý vypadal normálně. Mužstvo AC bez něj odletělo do Běloruska k utkání Ligy mistrů s Borisovem.

"Chceme odehrát dobrý zápas i pro něj. Doufám, že bude co nejdříve zpátky," řekl trenér Massimiliano Allegri. "Určitě se zotaví a všechno bude dobré," uvedl viceprezident klubu Adriano Galliani.

Cassano před měsícem pomohl AC jedním gólem k vítězství 2:0 nad Plzní. V sobotu proti AS Řím nastoupil na poslední čtvrthodinu.

Související