Se smrtí Meredith Kercherové, kterou dokládaly zpochybnitelné důkazy, média dostala kriminální story velkého rozměru. Mladá nadějná dívka z privilegované britské rodiny byla zavražděna na studiích v Itálii svou vlastní spolubydlící. Tou navíc byla americká studentka, také z dobře situované rodiny.

Už po pár dnech od zadržení Amandy Knoxové a jejího tehdejšího přítele Raffaela Sollecita, i po důkazu v podobě kuchyňského nože, kterým měla být oběť ubodána, se ale na britskou studentku trochu zapomnělo.

Ústřední roli příběhu od té chvíle hrála hlavní podezřelá. Italský soud Knoxovou po necelých čtyřech letech, kdy na "pochybení" ve vyšetřování upozorňovala i slavná moderátorka Oprah Winfreyová ve speciálním vydání své televizní show, zprostil obvinění.

Co nyní se čtyřiadvacetiletou dívkou bude? A jaký bude její návrat do normálního života po letech strávených za mřížemi?

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.