Bývalý člen KSČ, agent StB a dnes jeden z největších podnikatelů v zemi Andrej Babiš sní o novém občanském fóru. Jeho cílem by nebylo vítězství pravdy a lásky, ale nastolení poměrů, kdy by "se zase kradlo normálně". To si lze vyložit i tak, že stará šelma v boji s mladými dravci ztrácí dech při pohledu na závratný růst cenové hladiny úplatků. A vyzývá k založení ligy za trvale udržitelné provize.

Můžeme kroutit hlavou nad tím, že proti korupci brojí miliardář, který se zapletl i do tak podezřelé privatizace, jako byl prodej Unipetrolu. Ale také připusťme, že Babiš ví, o čem mluví.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.