Od rozpadu akustického tria Nickel Creek se zdálo, že mandolínový bůh Chris Thile, majitel dvou Grammy a v třiceti letech jeden z nejtvořivějších bluegrassových instrumentalistů, si vybral sedmý den a v ústraní si líže rány ze svého výbušného rozvodu s oděvní návrhářkou. Nejprve do pole postavil klubovou pětici Punch Brothers, kterou nad steaky a vínem vytvořili novodobí seržanti Pepřové se zlomenými srdci a strunnými nástroji, aby ve suitě nazvané Slepý opouští slepou navždy prokleli instituci manželství. Posléze zahořklý Thile s mandolínou přes rameno zamával rodnému západnímu pobřeží USA a vydal se vymetat kluby v newyorské Village.

Právě v tamní irské hospodě Baggot Inn se zrodilo jeho čerstvě vydané akustické duo Sleep With One Eye Open s atlantským kytaristou Michaelem Davesem.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.