Florbal je podle členské základny v Čechách už druhý největší sport, blíží se k 60 tisícům aktivních členů. A dále roste. Jeho potenciálu si všímají i sponzoři, v době prohlubující se finanční krize přidala Česká florbalová unie do svého poolu partnerů další silné jméno: po mladoboleslavské Škodovce, sázkové kanceláři Fortuna či karlovarské Mattoni podepsal šéf unie Filip Šuman smlouvu s Českou pojišťovnou.

Ta se stala titulárním partnerem florbalového poháru, který v těchto dnech startuje, a také reprezentace. "Florbal je čistý, dynamický sport s raketově rostoucí popularitou, proto jsme se s ním spojili. Hraje se na každé škole, a to zapadá do naší strategie podporovat sportující mládež," řekl Miroslav Vosyka z České pojišťovny.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.