Pondělní premiéra turné Symphonica v pražské Státní opeře potvrdila, že George Michael ušil spolupráci se symfonickým orchestrem spíše na míru popovým posluchačům, než aby se snažil přetavit svoji hudbu na classical crossover. Sázel na jistotu převážně baladického repertoáru, bez aranžérských experimentů. Už nasvětlení a filmové dotáčky na plátnu za pódiem evokovaly decentní popovou show.

A možná to bylo dobře, od mezinárodního publika se zpěvák dočkal ovací vestoje. I přesto, že divák, nalákaný už názvem turné na symbiózu popu a zvuku symfonického orchestru, mohl být zklamán.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.