Peníze pro sportovce opět padnou za oběť požadavkům ze školství. Aspoň to vyplývá z pondělního prohlášení ministra školství Josefa Dobeše, který se snaží najít peníze pro nespokojené nepedagogické pracovníky ve školství. Školníkům, kuchařkám či uklízečkám totiž hrozí, že pokud ministerstvo nenajde potřebných 700 milionů korun, klesnou jim platy.

Dobeš po schůzce s ministrem financí Miroslavem Kalouskem uvedl, že využije 300 milionů korun takzvaného kalouskovného, které dosud putovalo jako kompenzace změny DPH ke sportovním svazům formou účelové dotace.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.